back

Єдиний волонтерський центр: результати діяльності та плани

31-01-2017 | 17:15

Про діяльність громадського об’єднання «Єдиний волонтерський центр» у 2016 році та основні напрямки на 2017 рік говорили сьогодні керівники громадських організацій на прес-конференції у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

— «Єдиний волонтерський центр» потужна організація, що об’єднує і громадські організації, і активних громадян. Ця команда однодумців уже працює майже три роки, — наголосила голова громадської організації «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець, одна із координаторів ЄВЦ. — Ми об’єдналися, щоб допомогти нашим бійцям на передовій, які борються за свободу і незалежність України, їх рідним, а також вимушеним переселенцям.

Представники Єдиного волонтерського центру вважають значною подією у громадському житті області проведення 20-21 серпня в Чернігові Всеукраїнської акції «Єдина родина України» спільно з Чернігівською ОДА. Є сподівання, що цей захід стане традиційним і об’єднуватиме сім’ї загиблих бійців АТО з усієї країни. Так, цьогоріч таку ж акцію планують організувати і в Тернополі.

Учасники зазначеної акції вирішили ініціювати перед Кабміном визначення 20 серпня Днем національної пам’яті боротьби воїнів, полеглих за незалежність і цілісність української держави.

Як зазначив голова громадської організації «Федерація історичного фехтування» Геннадій Обушний, у 2014-2015 роках волонтери центру всі зусилля направляли на допомогу фронту. Тепер більше уваги приділяється демобілізованим, сім’ям бійців, вимушеним переселенцям з акцент ом на їх соціально-психологічній реабілітації.

Пристосуватися у новому середовищі тимчасово переміщеним особам з Криму, Луганської та Донецької областей допомагає й ініціативна група «Кримська громада Чернігівщини», яка діє в Чернігові з вересня 2015 року. Психологічна підтримка, допомога речами переселенцям та бійцям АТО, створення «кулінарної сотні», проведення «уроків мужності» у чернігівських школах, організація відпочинку дітей — лише короткий перелік зробленого.

ЄВЦ і надалі визначає своїм пріоритетом всебічну підтримку родин бійців АТО, національно-патріотичне виховання молодих людей на прикладах героїзму учасників антитерористичної операції, реалізацію соціально важливих проектів.

Представники Єдиного волонтерського центру і надалі сподіваються на тісну співпрацю з обласною державною адміністрацією.

Охочі долучитися до роботи Єдиного волонтерського центру можуть звертатися за адресою: вул. Г. Полуботка, 70 (з 9-ї до 18-ї); тел. 0999553220, 0968720347,0931607480, [email protected].

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації