back

На Чернігівщині проводиться аварійний ямковий ремонт автодоріг

30-01-2017 | 14:46

Узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погодніх умов. При різких перепадах температур знижується жорсткість дорожнього покриття, що призводить до його пошкоджень, утворення тріщин та вибоїн.

У зв’язку з цим в області триває аварійний ямковий ремонт доріг, який здійснює підрядне підприємство ДП «Чернігівський облавтодор».

Вже відремонтовано майже 793 квадратні метри ямковості, з них лише за минулий тиждень – 386. Аварійний ямковий ремонт виконується холодним асфальтобетоном.

 

До уваги водіїв!

Враховуючи ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг в області закликає власників транспортних засобів бути уважними за кермом та дотримуватися правил дорожнього руху!

У випадку різкого погіршення погодних умов з імовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом можна за телефонами цілодобової диспетчерської служби (0462) 661 893, (0462) 699-566 або на сайті Служби автомобільних доріг в області у розділі «Зимове утримання».

 

За інформацією Служби автомобільних доріг
 у Чернігівській області