back

Фундація AgroChallenge оголошує Всеукраїнський конкурс інноваційних агро-проектів

27-01-2017 | 07:55

AgroChallenge Foundation — грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України. Він створений з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів за такими напрямками: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка сільськогосподарської продукції, меліорація, садівництво, сільськогосподарське машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив тощо.

Дедлайн 15 лютого 2017 року.

Всі бажаючі без вікових або інших обмежень можуть подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів за посиланням.

AgroChallenge почав роботу в червні 2016 року. На конкурс було подано 69 заявок із всієї України. У грудні 2016 року відбувся Фінал другого раунду Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів Agrochallenge. Із 95 поданих проектів 8 фіналістів були підтримані Фондом аграрних інвестицій. Програма акселерації, в ході якої проекти готуються до подальшої комерціалізації, триває для цих та інших інноваційних проектів.

Партнером Фундації в проведенні конкурсу стала Національна академія аграрних наук України. Таке партнерство у широкому сенсі наближує нас до європейського формату співпраці науки і бізнесу. Науково-дослідні організації володіють усім необхідним для експертизи проектів, їх якісного тестування у лабораторних умовах, оцінки інноваційності з наукової точки зору. AgroChallenge забезпечує проектне оформлення результатів  дослідницької роботи, комерціалізацію, масштабування, залучення інвесторів.

Одночасно відпрацьовується «пілотний» проект із створення мережі інформаційно-сервісних центрів для надання послуг фермерам у регіонах. Це дозволить підвищити якість спрямованих на конкурс проектів, організувати взаємодію сільськогосподарських виробників з потенційними партнерами у форматі кластерів, створити стійку систему збуту для фермерських господарств.

У березні цього року на базі НТУУ «КПІ» у Києві пройде фінал третього раунду Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів AgroChallenge. 

Детальна інформація на сайті Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.