back

Учасник обласного конкурсу рукописів Олексій Маслов презентував свою книгу

25-01-2017 | 16:25

Презентація першої поетичної збірки чернігівського журналіста та поета Олексія Маслова відбулася сьогодні, 25 січня, в обласній бібліотеці імені В. Г. Короленка. Книга під назвою «Неси зірку» вийшла у світ наприкінці минулого року в рамках обласної бюджетної програми.

До поетичного доробку увійшло 122 вірші, героями яких стали звичайні люди, їх почуття та переживання, історії з життя. Книга, яка створювалась впродовж останніх 16 років, поділена на хронологічні частини.

Поетичну працю автор вважає продовженням власної журналістської діяльності.

– Це збірка творчих досліджень. В неї увійшли вірші з римою та білі, традиційні та верліброві. Багато прикладів архаїчного віршування та стилізації під східну поезію. Та головний експеримент – це спроба пошуку сучасної української мови, – розповів Олексій Маслов.

У подальших планах журналіста — робота з прозою, публіцистикою, написання та створення збірки наукових статей. Письменник подякував рідним та друзям, які підштовхнули його до створення збірки та обласній державній адміністрації, яка допомогла втілити мрію в життя.

«Неси зірку» — одна з книг, які вийшли друком коштом обласного бюджету в рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів. Світ побачили 250 примірників збірки. Наразі триває передача переважної частини накладу до бібліотек та освітніх установ області. Тим часом текст книги вже доступний в електронному вигляді.

Читати також: «Плавба» Миколи Адаменка: у Сосниці представили першу книгу, видану бюджетним коштом в рамках обласного конкурсу рукописів.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації