back

У пріоритеті – якість життя підопічних інтернатних установ

23-01-2017 | 17:25

Днями під час робочої поїздки до Ріпкинського району заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова відвідала Любецький психоневрологічний інтернат. Разом з директором Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олегом Русіним вона оглянула заклад з метою планування ремонту.

Для поліпшення умов проживання підопічних установи та якості надання їм необхідних послуг були розроблені проекти капітального ремонту тепломережі та гарячого водопостачання, будівництва пральні та душових, реалізація яких планується за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Також передбачений капітальний ремонт 1-го корпусу інтернату, що фінансуватиметься з обласного бюджету.

Окрему увагу Наталія Романова приділила особистому спілкуванню з підопічними закладу. Варто зауважити, що відтепер в інтернаті буде стіл для тенісу.

Довідково: Любецький психоневрологічний інтернат споруджено в 1972 році. Він є соціально-медичним закладом, розрахованим на 250 ліжко-місць для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації