back

Проблеми вирішуються у діалозі

20-01-2017 | 16:41

За сприяння облдержадміністрації намічені шляхи вирішення проблемних питань співпраці ТОВ «Малтюроп Юкрейн» та комунального підприємства «Чернігівводоканал». Подальші кроки до взаємопорозуміння обох сторін обговорили учасники наради, яку сьогодні, 20 січня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У розгляді питання взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники вищевказаних підприємств.

Як повідомлялося раніше, конфліктна ситуація між «Малтюроп Юкрейн» та «Чернігівводоканалом» виникла через неузгодженість ціни за очищення стічних вод, які завод з виробництва солоду скидає до системи міської каналізації Чернігова. У грудні минулого року Сергій Сергієнко доручив Департаменту ЖКГ ОДА розробити алгоритм дій з вирішення питання.

Декілька тижнів, за спільною згодою, представники «Чернігівводоканалу» інспектували об’єкти «Малтюроп Юкрейн». Зокрема, перевірявся рівень вмісту шкідливих речовин у використаній під час технологічного процесу воді. Також керівники обох підприємств провели ряд зустрічей для обговорення формату подальшої співпраці. У результаті досягнуті домовленості про будівництво нових очисних споруд на заводі. Однак, цей процес вимагає певного часу. Нагальною також є проблема земельної ділянки для цього будівництва. Тому поки що очищення стічних вод виробника солоду забезпечуватиме «Чернігівводоканал». Вартість цих послуг буде визначена з урахуванням показників перевищення вмісту шкідливих речовин.

– Я дякую всім, хто долучився до вирішення даного питання. Дуже добре, що керівництво обох підприємств у спільному діалозі дійшли згоди. Зі свого боку обласна державна адміністрація і надалі готова сприяти у розв’язанні подібних ситуацій. Адже забезпечення розвитку виробництва на підприємствах області – одне з головних завдань нашої діяльності, – наголосив Сергій Сергієнко, підсумовуючи результати обговорення, та побажав усім присутнім плідної співпраці.

 

Читати також: Сергій Сергієнко: Виробничі процеси не повинні шкодити довкіллю

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації