back

Глава держави провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку

18-01-2017 | 08:02

Під час участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Співрозмовники обговорили перспективи розвитку співробітництва та впровадження інвестиційних проектів за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Глава Української держави висловив сподівання щодо збільшення обсягу фінансових ресурсів ЄБРР для співпраці з Україною у 2017 році.

На зустрічі окремо були обговорені питання реформування банківського сектору. С. Чакрабарті високо оцінив дії української влади у питанні націоналізації Приватбанку та підтвердив наміри ЄБРР і далі надавати експертну допомогу в реформуванні цієї банківської установи.

Президент України відзначив ключову роль ЄБРР як адміністратора Чорнобильського фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки. Було домовлено продовжувати співпрацю у цій сфері.

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку також запевнив Главу Української держави у подальшій підтримці з боку ЄБРР реформ, що здійснюються в Україні.

Прес-служба Президента України