back

Дев’ятеро лауреатів премії імені Пантелеймона Куліша – з Чернігівщини

03-01-2017 | 14:39

Днями Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Пантелеймона Куліша нагородили дев’ять відомих митців та діячів з Чернігівської області.

Серед них письменники та поети: Леонід Горлач – відзначений за визначний внесок в українську літературу, Ольга Пилипчук – отримала нагороду за поетичну збірку «На гостину до Куліша», Людмила Шутько – стала лауреатом завдяки збірці оповідань для дітей «Чи є душа у дерева?». Посмертно за подвижницьку літературну діяльність нагороджені Василь Струтинський та Володимир Ільїн.

Також за пропаганду творчості Пантелеймона Куліша та Ганни Барвінок нагороду отримав директор музею імені П. Куліша Юрій Блоха з Борзнянщини.

За значну творчу, патріотичну та благодійну діяльність і популяризацію української пісні відзначено гурт «Смоляни» (Ольга Євченко, Микола Перець та Роман Кизюн).

Читати також: Літератори Чернігівщини відсвяткували 40-річчя створення Спілки письменників

Довідково. Міжнародна премія імені Пантелеймона Куліша заснована в 2011 році. Її мета – розвиток українського книговидання, підтримка українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

За інформацією Департаменту культури
і туризму, національностей та релігій
Чернігівської
облдержадміністрації