back

Перше на Чернігівщині – 11-е в Україні – в обласному центрі відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку»

27-12-2016 | 08:20

Учора, 26 грудня, у Чернігові «Ощадбанк» відкрив нове інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами, мам із немовлятами та велосипедистів.

Безбар’єрність офісу філії, що розташована в будівлі №12 на вулиці Рокоссовського, забезпечується цілим комплексом технічних рішень: пандуси, широкі вхідні двері, спроектований для пересування на візку внутрішній простір, адаптоване за висотою вікно касового обслуговування; тактильна плитка та візуальні маркери, кнопка виклику менеджера, банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням тощо.

«У Чернігові та області це перше відділення з такими зручностями для інвалідів, а всього в Україні їх 11», – повідомив начальник обласного управління Чернігівської філії АТ «Ощадбанк» Сергій Черевик. Усього ж на Чернігівщині нині діє 116 відділень.

Участь у відкритті принципово нового офісу державного банку взяли, зокрема, представники громадських організацій людей з особливими потребами, Чернігівський міський голова та голова обласної державної адміністрації.

Голова ОДА Валерій Куліч зауважив знаковість реалізованого проекту як показника позитивних змін у підходах до обслуговування клієнтів державними банками. Він високо оцінив і задум, і якість його втілення та висловив переконання в тому, що не лише спеціальні, а й усі решта відділень мають бути доступними для всіх громадян.


Прес-служба облдержадміністрації