back

Ліцеїсти зустріли святого Миколая у новому кабінеті англійської мови

20-12-2016 | 08:11

У день святого Миколая, в Чернігівському обласному ліцеї для обдарованої сільської молоді презентували сучасний кабінет англійської мови. Відкрив оновлений клас перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Обласна влада сприяє розвитку освіти, адже якісні знання – це конкурентоспроможність та можливість подальшої самореалізації. Наразі вже закуплено обладнання для 26-и шкільних класів та виділено кошти на оновлення ще 9-ти предметних кабінетів у ліцеях області, – наголосив Леонід Сахневич.

На матеріально-технічне забезпечення навчальної кімнати з обласного бюджету виділено 272 тисячі гривень. Все закуплене обладнання – українського виробництва. Сучасний інтер’єр приміщення учні та вчителі розробляли самостійно.

Довідково:

Ліцей працює в режимі школи-інтернату. Зараз у закладі отримують знання 179 учнів із більшості районів області та міст Чернігова та Славутича.

За три останні роки 11 учнів стали переможцями фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсу захисту робіт Малої Академії Наук.

У ліцеї працює висококваліфікований педагогічний колектив. Із 61 педагога 2 – доктори наук, професори, 15 кандидатів наук, доцентів, 37 мають вищу кваліфікаційну категорію, 15 – «вчителі-методисти», 10 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України», один – Заслужений працівник освіти України. Одинадцять педагогів ліцею є його випускниками.

Також у закладі функціонує Дистанційна наукова школа. Цьогоріч до її роботи долучилися 57 учнів області.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації