back

Олексій Владіміров — митець, натхненний жіночністю

15-12-2016 | 11:30

Роботи цього художника представлені не лише у провідних музеях України, а й у кількох десятках музеїв світу. Їх охоче купують колекціонери. Своєю довершеністю та оригінальністю вони привертають увагу не в одному місті земної кулі. А витвори, представлені на персональній виставці у Каліфорнії (США), на думку знавців мистецтва, визначили «нову еру скульптури».

Митець працює з різним матеріалом, проте вічним джерелом натхнення та вершиною природної краси вважає жінку. Можливо саме тому, у його роботах камінь немов оживає і набирається людського тепла.

Виставка скульптури Олексія Владімірова відкрилася днями у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт». Роботи з мармуру, граніту, бронзи можна побачити у Чернігові з 14 грудня до 31 січня наступного року.

Участь у відкритті виставки взяла заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова. Вона з приємністю відзначила той факт, що Чернігів приєднався до числа міст, де були представлені роботи цього майстра, та висловила сподівання, що мешканці обласного центру активно долучатимуться до прекрасного, відвідуючи цю виставку у «Пласт-Арті».

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю обдержадміністрації

Фото з соціальних мереж