back

У «Школі молодого журналіста» навчали ефективному інтерв’юванню

02-12-2016 | 19:42

Інтерв’ю. Особливості саме цього жанру досліджували на третьому тренінгу в рамках освітнього проекту «Школа молодого журналіста» 1 грудня.

Секрети ефективного інтерв’ювання молодим медійникам Чернігівщини розкрив Віталій Голубєв — рівненський журналіст та медіатренер, головний редактор видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія».

Мова йшла про загальні норми та етичні стандарти проведення інтерв’ю, відмінності предметних та особистісних інтерв’ю, поради, як налагодити контакт зі спікерами, «розговорити» їх та отримати щонайбільше корисної інформації.

Ключове слово, яке могло б характеризувати вдало проведене інтерв’ю — це слово «більше». Що ми вкладаємо у це слово? Дізнатися більше, аніж співрозмовник хотів сказати. […] Ідеальне інтерв'ю — коли співрозмовник сказав більше, ніж хотів сказати, а ми дізналися більше, аніж знали до того, —  наголосив Віталій Голубєв.

Учасники проекту високо оцінили отримані поради — і випробують їх на практиці під час самостійної роботи.

Проект «Школа молодого журналіста» реалізується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ та благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини».
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації