back

Чернігівщина стабільно демонструє приріст у промисловості

23-11-2016 | 10:53

Виробництво промислової продукції в області за 10 місяців цього року зросло на 7,7% у порівнянні з відповідним періодом 2015-го. Індекс промислового виробництва за жовтень на 4,4 відсоткових пункта перевищив вересневий показник.

У переробній промисловості при загальному зростанні індексу на 15,6% майже всі базові галузі продемонстрували позитивний результат.

Найбільший приріст спостерігався у машинобудуванні (+24%) та металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устаткування (+29,8%).

До речі, машинобудівна галузь у жовтні цього року майже на половину перевищила відповідний показник жовтня 2015 року.

Зросли обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+23%), у легкій промисловості (+18%), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (+17,6%).

Від’ємний результат отримано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (-3,2%) через зменшення виробництва будівельних матеріалів із глини.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва зросли на 10,8%.

Водночас, продовжується зменшення виробництва на підприємствах із добування сирої нафти і газу та перероблення нафтопродуктів через природне збіднення родовищ та зменшення сировинної бази.


За інформацією Управління промисловості,
транспорту і зв’язку облдержадміністрації