back

Наступного року у Чернігові обіцяють відкрити туристично-інформаційний центр

17-11-2016 | 17:44

У 2017 році в Чернігові мають створити обласний туристично-інформаційний центр. Його призначення – допомагати гостям Чернігівщини планувати маршрут подорожі та легко знаходити історичні об’єкти; надавати інформацію про події, що відбуваються у місті та області.

Про це вчора, 16 листопада, повідомив заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Павло Веселов на семінарі «Туристично-інформаційний центр як інструмент розвитку та промоції регіонів України».

Захід зібрав у стінах Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді представників виконавчої влади і місцевого самоврядування, працівників туристичної та музейної сфер області, а також гостей з інших міст України.

Начальник відділу туризму управління культури та туризму Чернігівської міської ради Тетяна Коржинська розповіла про основні вимоги та стандарти, яким має відповідати цей інформаційний центр. Також вона ознайомила учасників семінару із туристичним потенціалом Чернігова.

Подібні туристичні осередки вже успішно працюють у багатьох містах України. Тому поділитися досвідом їх створення приїхали представники таких центрів із Харкова та Львова.

– Переважна більшість гостей Львова – українці. Лише за минулий рік серед відвідувачів місцевих туристично-інформаційних центрів зафіксовано 395 чернігівців. У порівнянні з іншими регіонами це значна частка, – розповіла заступник директора Центру розвитку туризму Львова Лідія Федчук.

Також вона розповіла про ідею залучення жителів Чернігівської області до щорічної акції «Дні європейської спадщини», яка проходить кожного вересня у місті Лева.

– Щоб збільшувати кількість туристів, потрібно, щоб населення країни знало про визначні пам’ятки того чи іншого міста. Тому ми не перший рік проводимо інфотури з Сумами та Полтавою. Сподіваємося на таку ж співпрацю з Чернігівщиною, – висловила побажання директор Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок.

Говорили на заході і про сучасні тенденції розвитку туризму. Окреслили основні напрямки роботи щодо створення туристично-інформаційних центрів і в громадах області.

– Ми плануємо створити Центр військово-патріотичного виховання молоді та музей національної пам’яті села чи навіть всієї громади. Сьогодні ми зрозуміли, як саме організувати та забезпечити його роботу, – своїми враженнями від семінару поділилася начальник відділу культури і туризму Вертіївської сільської ради Марина Ярмоленко.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА