back

Триває передача нетелей багатодітним сім’ям

15-11-2016 | 17:32

Перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич разом з в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку Олегом Крапивним та головою Городнянської райдержадміністрації Світланою Ященко сьогодні, 15 листопада, передали чергового нетеля багатодітній родині із села Вихвостів.

Для сім’ї Марії та Віктора Книрів, в якій росте 5 неповнолітніх дітей, це буде значною підмогою.

Нагадаємо, що на реалізацію програми передачі нетелей багатодітним сім'ям, які проживають в сільській місцевості, цьогоріч з обласного бюджету виділено майже 1,2 мільйона гривень. Вже закуплено і передано 13 нетелей для родин у Варвинському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Ніжинському та Семенівському районах. У решті районів наразі укладені угоди на придбання тварин. Всього районними комісіями визначено 40 сімей, які отримають велику рогату худобу.

Програма реалізовується не один рік. За час її дії, з 2011 по 2015 роки, племінних нетелей передали 78 домогосподарствам. Загальна сума використаних коштів – понад 1,4 мільйона гривень.

Леонід Сахневич та Олег Крапивний відвідали одну з родин на Городнянщині. Наталія та Василь Дусі з села Пекурівка, батьки 10 дітей, і зараз тримають корову, яку отримали два роки тому.

З Порядком надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів Програми можна ознайомитись за посиланням.Принагідно перший заступник голови ОДА відвідав ясла-садок №4 в місті Городня. У дошкільному закладі, де виховується понад 280 діток, триває капітальний ремонт системи опалення. Загальна сума кошторису 593,4 тисячі гривень: 535,6 – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 57,8 тисячі – місцевий бюджет.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА