back

Сергій Сергієнко: Головне – щоб люди були з теплом

15-11-2016 | 16:57

Стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожиті енергоресурси розглянули сьогодні, 15 листопада, на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У заході взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники органів місцевого самоврядування та керівники підприємств тепло-, газо-, електропостачання області.

Учасники зустрічі детально обговорили поточну ситуацію щодо проходження опалювального періоду в області.

Серед зазначених проблемних питань – ліквідація заборгованості за енергоносії минулих років. Особливо гостро ця проблема стоїть у ТОВ «НіжинТеплоМережі» та ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Представники теплопостачальної галузі поінформували присутніх про перспективи погашення наявних боргів по кожному підприємству. Особлива увага акцентувалась на тому, що певні труднощі у цій ситуації виникають через наявність прогалин у законодавчому полі.

Як зазначив Юрій Євтушенко, Департамент ЖКГ облдержадміністрації постійно співпрацює з підприємствами-постачальниками в цьому напрямку. У якості допомоги він запропонував присутнім керівникам надати пропозиції щодо внесення необхідних змін до нормативно-правових актів. За результатами їх розгляду обласна державна адміністрація готова направити відповідні звернення народним депутатам України та центральним органам влади.

Підсумовуючи результати обговорення, заступник голови облдержадміністрації запросив усіх учасників наради до конструктивної співпраці.

– Питання, які були обговорені, потрібно вирішувати спільними зусиллями. Облдержадміністрація завжди готова надати будь-яку допомогу підприємствам на місцях та втрутитись у ситуацію, коли місцевих важелів впливу недостатньо. Головне – щоб наші люди були з теплом, – наголосив він.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації