back

Балканський циклон в Україні: готовність Чернігівщини до складних погодних умов

11-11-2016 | 17:05

У неділю, 13 листопада, у 9 областях очікуються складні погодні умови. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 сантиметрів, налипання мокрого снігу та ожеледиця на дорогах очікуються у Київській, Житомирській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях. Не омине циклон і Чернігівщину.

У режимі відеоконференції перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич разом з очільниками згаданих областей, керівниками ДСНС України та Укравтодору прозвітували Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку про готовність протистояти негоді. Селекторна нарада відбулась сьогодні, 11 листопада.

Складні погодні умови очікуються протягом всієї зими, тому дуже важливо, щоб обласна влада, органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання та служби порятунку були готові до оперативної роботи, – наголосив Леонід Сахневич, звертаючись до учасників наради.

Наразі на Чернігівщині у роботу вже включено 953 котельні. Тепло подається у 2016 житлових будинків, 546 шкіл, 441 дитячий садок, 54 лікарні. Комунальними підприємствами підготовлено 211 одиниць спеціальної техніки та укладено договори на залучення 173 одиниць техніки інших підприємств. Заготовлено 46,8 тисяч тонн посипочного матеріалу та реагентів.

Управління ДСНС України області готове забезпечити роботу 40 стаціонарних пунктів обігріву у пожежно-рятувальних підрозділах та 25 мобільних. Також на цьому тижні Чернігівська ОДА передала рятувальникам засоби пожежогасіння, обладнання, інструмент на загальну суму 152 тисячі гривень.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації