back

Як поєднати роботу та навчання – розповідали в педуніверситеті

03-11-2016 | 11:14

У черговий раз студенти та випускники національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка ознайомилися з діяльністю провідних компаній, підприємств і організацій, представлених у Чернігові. Вчора, 2 жовтня, у стінах вишу відбувся щорічний «Ярмарок вакансій».

Цей захід – можливість для молоді знайти своє місце в професійному житті, а компаніям – отримати кваліфікованих спеціалістів.

Організаторами «Ярмарку вакансій» виступили Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА та Студентський парламент педуніверситету.

Цьогоріч зі своєю діяльністю молодь знайомили близько 15 компаній. Їх пропозиції різнопрофільні: від IT-технологій, менеджменту та фінансування – до викладацької роботи, військової служби.

Роботодавці пропонують гнучкий графік роботи, можливість стажування та стабільний заробіток. Це дає можливість студентам отримувати освіту та паралельно працювати, здобуваючи практичний досвід.

Учасники заходу поспілкувалися з представниками установ та підприємств, дізналися про відкриті вакансії та кар`єрні програми, отримали поради щодо працевлаштування.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації