back

Не зневажайте правила пожежної безпеки

19-10-2016 | 12:08

Лише за одну добу на Чернігівщині рятувальники ліквідували 2 пожежі, що виникли внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення.

18 жовтня загорівся житловий будинок у селі Монастирище Ічнянського району, внаслідок чого вогнем пошкоджено 3 кв.м. перекриття оселі. Причина - відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев'яним перекриттям будівлі.

Цього ж дня у Ніжині пожежа виникла у житловому будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 4 кв.м. Причиною пожежі послужила відсутність безпечної відстані від каміну до дерев’яної стіни будинку.

Лише завдяки оперативним діям підрозділів ДСНС не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі.

Інформуючи про факти пожеж, рятувальники закликають населення частіше звертати увагу на стан печей та димарів: своєчасно чистити їх від сажі, оглядати та замуровувати тріщини. Щоб уникнути загоряння, не варто надмірно перегрівати опалювальні прилади та розташовувати поблизу них дрова, ліжка, меблі або інші речі. Пам’ятайте, що дотримання цих правил допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя та майно.


За інформацією Управління ДСНС у Чернігівській області