back

Довгобуд в Прилуках – шляхи вирішення проблеми

12-10-2016 | 12:51

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Сергій Ситник побували учора, 11 жовтня, в Прилуках та Ніжині.

Представники органів влади області та міста Прилуки разом з проектувальниками, забудовниками та керівництвом школи зібралися, щоб оглянути будівництво другого корпусу школи-гімназії імені Георгія Вороного та вирішити подальшу долю довгобуду.

Споруджувати новий корпус та реконструювати існуючий розпочали ще у вересні 2011 року. В 2013-му зведення призупинили у зв’язку з відсутністю фінансування на стадії 12% будівельної готовності.

Цьогоріч на продовження робіт виділено понад 5 мільйонів гривень: 3,5 мільйона з Державного фонду регіонального розвитку, 1,6 мільйона – кошти міського бюджету.

Наразі в школі, де навчається близько 700 учнів, відсутня спортивна зала. Будівництво нового корпусу гімназії має вирішити і цю проблему.

Проте утримувати два приміщення освітнього закладу, на думку посадовців, не зовсім раціонально.

Леонід Сахневич переконаний, що логічно під час будівництва звести четвертий поверх та замість запроектованого басейну збудувати додаткові класи. Це дасть можливість повністю перемістити навчальний процес у нову будівлю. Тож необхідно внести зміни в проектне рішення та відповідну документацію.

Тому найближчим часом комісія у складі проектантів та владців збереться знову для прийняття остаточного рішення.Того ж дня Леонід Сахневич здійснив повторний огляд реконструкції пологового будинку в місті Ніжині. Детальніше за посиланням.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації