back

Цікаві та змістовні вихідні для членів родин учасників АТО

11-10-2016 | 09:53

8 жовтня на базі комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» у рамках співпраці станції юних натуралістів з сектором Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Чернігівській області проведено екологічну гру «Шукаємо найбільший скарб».

Захід організовано з метою підвищення патріотичного духу учнів, поглиблення знань про природу, адаптації до мирного життя членів родин учасників АТО.

Вихованці комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2» Чернігівської міської ради з батьками та сім’ї учасників АТО, запрошені за сприяння завідувача сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Чернігівській області Альберта Черешка, стали активними учасниками гри.

Діти та їх батьки відвідали ігрові станції, де ознайомилися з природою та рослинним різноманіттям дендрарію станції. Також для гостей було організовано роботу контактного міні-зоопарку, екскурсії територією станції натуралістів та до кімнати-музею бережливого та економного ставлення до хліба.

На завершення гри наймолодші учасники отримали подарунки.


Управління освіти і науки облдержадміністрації