back

Перспективи розвитку Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» обговорили на засіданні наглядової ради

13-03-2012 | 14:00

13 березня у с.Качанівка Ічнянського району відбулося виїзне засідання наглядової ради Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», яке провів голова наглядової ради, заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

У засіданні взяли участь члени наглядової ради, голова Ічнянської РДА Сергій Рубашка, його перший заступник Віталій Семенець, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» Володимир Буренко та заступник генерального директора з науково-дослідної роботи Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» Тарас Шевченко.

Наглядова рада заслухала звіт керівництва заповідника про підсумки роботи за 2011 рік та обговорила перспективи розвитку установи на 2012 рік.

Під час конструктивного діалогу його учасники зазначали, що розвиток туристичної галузі області, популяризація історико-культурного та природно-рекреаційного потенціалу, стимулювання в’їзного та внутрішнього туризму, розбудова туристичної інфраструктури набувають особливої актуальності у контексті підготовки до Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». Тому одним із головних напрямків роботи заповідника має стати створення належної туристичної інфраструктури обслуговування іноземних туристів шляхом облаштування рекреаційних зон.

«Качанівка є одним з туристично-привабливих об’єктів України. Підвищення його рівня розвитку сприятиме перетворенню культурної спадщини на ключовий чинник формування національної свідомості, збільшенню туристичного іміджу області, духовному збагаченню як жителів, так і гостей, збереженню культурних надбань, патріотичному вихованню підростаючого покоління», - зазначив Віктор Тканко, підсумовуючи результати засідання.

На його переконання, для вирішення проблем, які постали перед заповідником, необхідно докласти значних зусиль та вирішити низку завдань. Зокрема, необхідно створити належну туристичну інфраструктуру обслуговування туристів; здійснити капітальний ремонт дільниці дороги Вільшана–Городня–Іваниця–Качанівка; продовжити роботу по розміщенню інформації на англійській мові на сайті заповідника, рекламних щитах, вказівниках екскурсійних маршрутів; виготовити туристичну марку України – «Качанівка»; розробити методику індивідуальної роботи з туристами на період проведення «Євро-2012».

«Вирішити ці завдання можливо лише за умови тісної співпраці заповідника з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування», - наголосив заступник голови облдержадміністрації на завершення засідання наглядової ради.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації