back

Леонід Сахневич з робочою поїздкою в Любечі

28-09-2016 | 14:53

Сьогодні, 28 вересня, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич перебував з робочим візитом у Любечі, що у Ріпкинському районі. Привід - перевірка підготовки до осінньо-зимового періоду місцевого дошкільного навчального закладу «Пролісок».

Наразі у садочку проходить капітальний ремонт частини приміщень, а саме заміна вікон та дверей. На реконструкцію будівлі залучено понад 240 тисяч гривень Державного фонду регіонального розвитку.

Приміщення колишньої котельні дитячого садка майже зруйноване, адже воно не функціонує більше 20 років. Весь цей час тепло до Любецького ДНЗ надходило з центральної котельні. А цього року для оптимізації витрат на опалення закладу вирішено відновити приміщення котельні та встановити автономний твердопаливний котел.

Сумарно на реконструкцію ДНЗ та устаткування котельні виділено понад 890 тисяч: це кошти державної субвенції та Державного фонду регіонального розвитку.

До утеплення дошкільного закладу долучився й місцевий меценат – директор ТОВ «Житлобуд-сервіс» Григорій Пузан.

Роботи з оновлення котельні планують розпочати вже найближчим часом та закінчити до настання холодів.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації