back

Володимир Хоменко зустрівся зі спортивним активом Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка

16-03-2012 | 18:30

16 березня у рамках проведення Року спорту та здорового способу життя, оголошеного Указом Президента України Віктора Януковича, відбулася зустріч голови Чернігівської облдержадміністрації, голови обласного осередку Національного олімпійського комітету України Володимира Хоменка зі спортивним активом Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації, заступник голови обласного осередку НОК України Віктор Тканко, ректор ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, голова регіонального відділення Олімпійської академії України, професор Микола Носко, завідувачі кафедр, викладачі факультету фізичного виховання ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, студенти, спортсмени, представники ЗМІ.

Володимир Хоменко зауважив, що у 2011 році, проголошеному Роком освіти, в області відбувся прорив у галузі освіти у цілому. Зараз планується введення в експлуатацію 7 шкіл — більше, аніж за попередні 20 років. Відповідно, Рік спорту та здорового способу життя також потребує конкретних кроків з покращення спортивної матеріально-технічної бази та поліпшення досягнень спортсменів області.

Відповідаючи на запитання чернігівських спортсменів, призерів Олімпійських ігор та міжнародних змагань, очільник області розповів про плани розвитку спортивної інфраструктури, зокрема, перспективи функціонування стадіону ім. Гагаріна, плани створення у Чернігові багатофункціонального спортивного комплексу для проведення змагань з ігрових видів спорту, єдиноборств, культурно-масових заходів.

Він також зазначив, що, окрім забезпечення розвитку спорту великих досягнень, одним з головних завдань цього року є і пропаганда здорового способу життя серед усього населення області. Всі ці завдання можна реалізувати лише спільними зусиллями.

Володимир Хоменко підкреслив, що обласна державна адміністрація, представницькі органи влади, починаючи з районних рад та закінчуючи обласною, будуть підтримувати ініціативи спортивного активу.

Ще минулого року було прийнято розпорядження облдержадміністрації «Про підготовку та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя», яким передбачено низку заходів, спрямованих на активізацію розвитку фізичної культури і спорту на теренах області.

За вагомі спортивні результати на чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів Володимир Хоменко вручив подяки Аллі Гіленко та Артему Тищенку, привітав Ігоря Чередінова, визнаного НОК України кращим тренером лютого, подарував олімпійську літературу обласному відділенню Олімпійської академії України.

Учасники зустрічі переглянули презентацію проекту гімну Чемпіонату Європи з футболу 2011 року, оглянули приміщення університету, залу спортивної боротьби, лабораторію біомеханіки спорту, повболівали на матчі з волейболу суперліги чемпіонату України між командами «Буревісник-ШВСМ» — «Імпексагро Спорт Черкаси».Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації