back

Акція «Разом до перемоги»

20-09-2016 | 14:16

17 вересня в обласному центрі на території туристичної бази в урочищі Ялівщина відбулася культурно-виховна акція «Разом до перемоги».

Захід був організований Єдиним волонтерським центром та «Кримською громадою Чернігівщини» за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Учасниками заходу були сім’ї переселенців, сім’ї загиблих бійців та учасників АТО.

Під час заходу були проведені «Веселі старти», конкурс на швидкість встановлення намету, майстер-клас щодо виготовлення ляльки-мотанки, вікторина «Що я знаю про Україну», а також конкурс на знання української пісні.

З учасниками акції спілкувалися фахівці історичної науки, які розповіли про минуле Чернігівщини, окремо зупинившись на історії стародавнього Чернігова.

Після змагань і конкурсів було організовано частування учасників кулішем, піцою та іншими смаколиками.

За участь у конкурсах діти та дорослі отримали різноманітні подарунки. Під час проведення акції присутні отримали масу позитивних емоцій, доброго настрою та мали можливість ближче познайомитися один з одним.

Основною метою проведеного заходу була допомога сім’ям, які пережили жахіття війни, знову відчути радість життя та підтримку небайдужих людей.

Всі учасники заходу висловилися за те, щоб такі акції стали постійними та носили більш масштабний характер.Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю облдержадміністрації