back

В області тривають ремонти об’єктів інфраструктури

20-09-2016 | 12:20

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич продовжив перевірку стану впровадження проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Учора, 19 вересня, разом з директором Департаменту соціального захисту населення ОДА Олегом Русіним та головою Козелецької райдержадміністрації Володимиром Шведом він оглянув соціальні об’єкти у Козелецькому районі.

Посадовців цікавило, як проходить капітальний ремонт приміщень Козелецького геріатричного пансіонату, що в селі Часнівці. А це корівник, свинарник та матеріальний склад підсобного господарства.

На зазначені об’єкти виділено майже 1,2 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 127,7 тисячі гривень місцевих коштів. На сьогодні вже освоєно 343,6 тисячі гривень державного бюджету. Фактично завершили ремонт свинарника, інші об’єкти обіцяють здати у жовтні.

Представники обласної та місцевої влади обговорили також необхідність виділення додаткових коштів з Державного фонду регіонального розвитку на здійснення капітального ремонту теплотраси. Відповідний запит вже подано до Мінрегіону на розгляд Міжвідомчої комісії. У перспективі – заявка на ремонт психоневрологічного корпусу геріатричного пансіонату.

Відвідав Леонід Сахневич і гімназію в місті Острі. Вона також потребує капітального ремонту. Тож це питання також опрацьовували керівники області та району.


До відома. Відповідно до доведених Мінрегіоном лімітів коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч області передбачено 91,89 мільйона гривень, з яких вже розподілено 84,6 мільйона гривень. Наразі надійшло 27,3 мільйона гривень, з них освоєно близько 19 мільйонів.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації