back

У Чернігові вже вдруге пройшов Фестиваль молока

19-09-2016 | 11:04

Про сучасні технології виробництва молокопродуктів, про роль і місце молока в щоденному раціоні харчування дорослих та дітей, та де знайти улюблений продукт зі свіжого молока – про все це дізнались чернігівці та гості міста, які потрапили на тематичний Фестиваль молока.

«Фестиваль молока — 2016» відбувся за ініціативи та фінансової підтримки Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської обласної ради та цілого ряду підприємств регіону. Дійство розвернулось у міському Центральному парку культури і відпочинку в суботу, 17 вересня.

Більше двох десятків молокопереробних підприємства Чернігівщини представили тут різноманітну продукцію на основі молока, яку, до речі, можна було і спробувати, і придбати.До фестивалю долучилися і провідні хлібзаводи та медовари Полісся.На думку першого заступника голови Чернігівської ОДА Леоніда Сахневича, високоякісна молочна продукція підприємств Чернігівщини користується попитом по всій Україні та експортується за кордон. У свою чергу, свято «Фестиваль молока – 2016» має залучити до споживання натуральної органічної продукції на основі молока і чернігівців.Ще один акцент фестивалю — користь від вживання натуральних молочних продуктів та меду для дітей. А на виставці домашніх тварин малеча мала змогу дізнатися багато цікавого про тварин, що дають молоко.

Додатково для гостей організували «здорове дозвілля для всієї родини». У програмі: ігри для дітей від обласного дитячого (лялькового) театру ім. О. Довженка, веселі міми театру «23», цікаві майстер-класи від обласного центру ремесел для дітей та юнацтва, розважальні і спортивні конкурси та показові виступи спортсменів від Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», цікаве святкове шоу від творчих колективів Палацу дітей та юнацтва. На завершення заходу організатори нагородили учасників конкурсів грамотами та цінними подарунками.Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю облдержадміністрації