back

Питання забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії обговорили на селекторній нараді

02-03-2012 | 10:44

2 березня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко. До селекторної зали Укртелекому були запрошені заступники міських голів, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники газо- теплопостачальних підприємств області.

На нараді розглянули ситуацію, що склалася в Україні з розрахунків за енергоносії.

Відкриваючи нараду, Юрій Бойко зазначив, що ситуація, яка склалася в 2012 році з розрахунків за енергоносії є критичною. За його словами, НАК «Нафтогаз» за два місяці поточного року відпустив газу на 13 млрд.грн., а отримав тільки 3 млрд.грн. Заборгованість за електричну енергію по всім категорія споживачів складає 1,5 млрд. грн. Середній рівень розрахунків про Україні становить 23%. Тому, НАК «Нафтогаз» не має можливості розрахуватися за російський газ та українське вугілля.

«Наше завдання сьогодні - розібратися в цій ситуації, що склалася та забезпечити повний розрахунок за енергоносії», - наголосив міністр енергетики та вугільної промисловості.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Луганської областей, АР Крим і міст Києва, Севастополя. Усі вони мають найнижчий рівень розрахунків і найбільшу заборгованість за теплову та електричну енергії.

По завершенню селекторної наради, Станіслав Прокопенко провів робочу нараду з керівниками газо- теплопостачальних підприємств області та керівниками структурних підрозділів ОДА, під час якої зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії в регіоні складає 48%. За його словами, проблемні питання, які були з бюджетними організаціями та казначейством вже вирішені, тому, з березня розрахунки мають складати не менше 100%.
Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації