back

В області триває підготовка до зими: райони інформують

13-09-2016 | 17:17

Підготовка до зимового періоду – традиційно одне з найактуальніших питань початку осені. Тож стан об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Чернігівщини під пильною увагою відповідних структур обласної та місцевої влади.

Як вже повідомлялося, наразі в області підготовлено до зими 5083 житлові будинки, 892 котельні, 554 кілометри теплових мереж. Бюджетні установи заготовляють вугілля, торфопродукцію, дрова та пелети.

Крім того, впроваджуються енергозберігаючі технології.

Так, за кошти субвенції з державного бюджету триває реконструкція теплотраси для Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Менському районі. Таким чином буде оптимізовано подачу тепла за рахунок зменшення загальної протяжності зовнішньої системи теплопостачання та використання сучасних енергозберігаючих матеріалів для прокладання теплотраси. Як стверджують фахівці, результатом проведених робіт має бути зменшення майже в 10 разів втрат тепла при теплопостачанні будівель. Наразі вже виконано роботи на 75%.
* * *

Проводиться заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові у Сосницькій гімназії ім. О.П. Довженка. Тож буде утеплено та осучаснено ще один навчальний заклад області.
* * *

Вже замінено вікна у Хибалівському фельдшерському пункті та частково у Вересоцькій сільській лікарській амбулаторії Куликівського району. Реконструюється котельня Дроздівської загальноосвітньої школи та будується у Горбівській ЗОШ, відтепер вони працюватимуть на твердому паливі. Триває реконструкція бака водонапірної башти у Куликівці.

* * *

Думає місцева влада і на перспективу. Так, 7 вересня у Сновську пройшла зустріч посадовців з потенційними інвесторами щодо залучення коштів для впровадження у районі потужного енергоефективного проекту, зокрема, будівництва теплоелектростанції на твердому паливі на території одного з колишніх підприємств.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації