back

Президент привітав воїнів-танкістів, ветеранів танкових військ, працівників танкобудівної галузі з Днем танкістів

11-09-2016 | 13:07

Президент Петро Порошенко наголосив, що Україна по праву вважається однією з провідних танкових держав світу, має багаторічну історію становлення та розвитку танкових військ, які, володіючи великою вогневою потужністю і ударною силою, високою маневреністю і надійним броньовим захистом, є важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України.

«Продовжуючи славетні традиції старших поколінь, воїни-танкісти в ході антитерористичної операції з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність військовій присязі, професіоналізм і бойову майстерність», - наголосив Глава держави.

Президент підкреслив, що в сучасну історію танкових військ золотими літерами вписані імена героїчних синів Українського народу та їх подвиги під час визволення Донбасу від російських найманців та терористичних бандитських формувань. «У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава», - йдеться у привітанні Глави держави.

Петро Порошенко зазначив, що нинішнє свято, яке воїни-танкісти зустрічають, міцно тримаючи позиції у східних та південних областях нашої держави, є символом глибокої всенародної поваги до їх мужності і героїзму.

Глава держави висловив переконання, танкісти й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України та побажав воїнам і їхнім рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя та миру.

З нагоди Дня танкістів Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами України воїнів-танкістів, які проявили особисту мужність та високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Прес-служба Президента України