back

У Чернігові розпочався молодіжний фестиваль «Перехрестя» 2016

05-09-2016 | 11:16

Кожна людина хоча б раз на життя стояла на перехресті життєвих доріг, де кожне прийняте рішення і кожен зроблений крок впливає на подальшу долю. Найчастіше на такому «перехресті» знаходиться молодь, адже в юні роки обирають професію, шукають своє місце в житті та можливість реалізуватися як особистість.

Саме цій важливій темі присвячений обласний молодіжний культурно-мистецький фестиваль «Перехрестя». Захід проводиться Чернігівським музеєм сучасного мистецтва «Пласт-Арт» за підтримки обласної ради та облдержадміністрації.

До програми фестивалю залучені понад 40 митців віком від 18 до 35 років з Чернігова та області у різних напрямках мистецтва – живопис, графіка, фото, музика, поезія, театр. Кожен художник представляє на фестивалі від 1 до 3 творів. Для показу відібрали майже 300 робіт.

У своїх творах я намагався відобразити звичайне життя таким, що запам’ятовується та пробуджує забуті почуття. Займатися графікою серйозно я почав 2 роки тому. Втім, це все ще більше хобі для душі, а не справа для досягнення прибутку, – розповідає чернігівський художник, графік Юрій Присяжний.Я займаюсь живописом в техніці «ліплення об’ємних картин-барельєфів». Теми моїх робіт різноманітні, але перевагу я надаю українським традиціям, звичаям та обрядам. На створення одного об’ємного полотна витрачаю від 3 тижнів до місяця, - ділиться Юлія Петренко, викладач-методист дитячої школи мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької.Також у день відкриття, 2 вересня, на гостей заходу чекало 6 залів візуального мистецтва та насичена літературно-музично-театральна програма. Серед іншого - виступ молодіжного народного театру «Ілюмінатор», концерт гурту «Лена Іванова» з акустичним проектом «Володар», музична вистава «Читка бітніків» під супровід фортепіано, літературно-поетична частина за участю Ольги Гончаренко та Володимира Кравченка, а також ексклюзивний нічний сет київського ді-джея Buchyaman.

Експозиція працюватиме з 2 до 30 вересня за адресою: місто Чернігів, вул. Музейна, 6.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА