02-09-2016 | 18:04
Урочистий захід з нагоди Дня підприємця відбувся сьогодні, 2 вересня, у Чернігівській ОДА. З нагоди професійного свята найенергійніших представників і представниць малого й середнього бізнесу привітали голова облдержадміністрації Валерій Куліч та обласної ради Ігор Вдовенко. Найкращим із підприємців були вручені відзнаки.
Звертаючись до запрошених, голова ОДА щиро привітав їх і подякував за роботу. Валерій Куліч, який на державну службу прийшов саме зі сфери підприємницької діяльності, запевнив колишніх колег у розумінні нинішньою владою та потреб і значущості малого й середнього бізнесу як основи економіки області й країни. Він звернув увагу на те, що Чернігівщина у загальноукраїнському рейтингу зараз займає другу позицію за темпами промислового розвитку саме завдяки активності дрібних і середніх підприємств. «Розвиток практично будь-якої сфери життя громади потребує ресурсів. Й іншого шляху, ніж їх заробити, – просто не існує. Тому той внесок, який своєю працею робите ви, підприємці, є надзвичайно вагомим для всього суспільства і української держави», – зазначив Валерій Куліч.
Після промови голова ОДА вручив почесні грамоти і подяки облдержадміністрації, а також спільно з головою обласної ради Ігорем Вдовенком – дипломи лауреатам обласного конкурсу на визначення кращих суб’єктів підприємництва у номінаціях:
Краще підприємство у галузі сільського, лісового та рибного господарства:
- фермерське господарство «Хутірське», Сосницький р-н, с. Загребелля, голова фермерського господарства Макаренко Михайло Григорович;
- фермерське господарство «Вітчизна-Тиниця», Бахмацький р-н, с. Тиниця, директор Риженко Сергій Іванович;
- Городнянське районне дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство «Городнярайагролісгосп», м.Городня, директор Надточей Ігор Анатолійович;
- селянсько-фермерське господарство «Напорівське», Чернігівський р-н, с. Лукашівка, голова Ткаченко Григорій Михайлович;
- селянське фермерське господарство «Нива», Бобровицький р-н, с. Щаснівка, директор Виноград Григорій Миколайович;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Переможець», Новгород-Сіверський р-н, с. Лісконоги, директор Юдицький Василь Федосович;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Агрікор-Холдинг», Прилуцький р-н, с. Сергіївка, директор Швидченко Олег Володимирович;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Плиски-Агро», Борзнянський р-н, с. Плиски, директор Бідний Валентин Миколайович;
- фермерське господарство «Верітас-Агро», Носівській р-н, с. Хотинівка, голова фермерського господарства Голодний Сергій Миколайович.
У галузі переробної промисловості:
- приватне підприємство «Семенівська мануфактура», м. Семенівка, директор Дубовик Сергій Олексійович;
- публічне акціонерне товариство «Линовицький цукрокомбінат «Красний», Прилуцький р-н, селище Линовиця, голова правління Прозор Сергій Михайлович;
- публічне акціонерне товариство «Чернігівська макаронна фабрика», м. Чернігів, голова правління Кондратенко Володимир Миколайович.
У галузі будівництва:
- приватне підприємство «Софія», селище Козелець, директор Набільський Олександр Петрович;
- фізична особа-підприємець Лепень Анатолій Федорович, м. Городня.
У галузі оптової та роздрібної торгівлі:
- фізична особа-підприємець Рева Світлана Михайлівна, Ніжинський р-н, с. Вертіївка;
- магазин-студія «Макош», м. Чернігів, керівник Заїка Юлія Анатоліївна;
- приватне підприємство «СТВ», м. Чернігів, директор Сукачева Валентина Святославівна;
- товариство з обмеженою відповідальністю «ДелфінДистриб’юшн Україна», Чернігівський р-н, с. Рівнопілля, директор Савченко Сергій Юрійович;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Лагрос ЛТД», м. Чернігів, директор Ланько Віктор Олексійович;
- фізична особа-підприємець Доля Віталій Григорович, селище Варва.
Кращими підприємствами у галузі діяльності у сфері надання побутових послуг визнані:
- мережа ательє «Тетяна», м. Чернігів, керівник Капінос Тетяна Павлівна;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Едвайс», м. Чернігів, директор Бистров Павло Олександрович;
- кадрова агенція «Погода в домі», м. Чернігів, директор Руденок Тетяна Вікторівна.
У галузі охорони здоров'я, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку:
- фізична особа-підприємець Карпенко Віталій Олексійович, м. Ніжин;
- арт-студія Колібрі, м. Чернігів, керівник студії Ібрагімова Лілія Салім'янівна;
- весільний салон Slanovskiy, весільна агенція Eli’sbrides, директор Швидка Юлія Володимирівна, м. Чернігів;
- фітнес клуб «Fitness FOX», м. Чернігів, керівник Чмихун Тетяна Анатоліївна.
У номінації «Краще підприємство (підприємець) у галузі транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності»:
- фізична особа-підприємець Іванець Віктор Миколайович, м. Чернігів;
- фізична особа-підприємець Санченко Микола Семенович, селище Козелець;
- міжнародна логістична компанія «Агенство «DHL Україна в м. Чернігові та Чернігівській області», керівник Василец Вікторія Юріївна, м. Чернігів;
- фізична особа-підприємець Вегера Юлія Леонідівна, селище Короп;
- товариство з обмеженою відповідальністю«ТВП МРІЯ», селище Варва, директор Бабенко Юрій Васильович.
У номінації «Краще підприємство у галузі тимчасового розміщування й організації харчування»:
- фізична особа-підприємець Зубенко Владислав Дмитрович, м. Ніжин.
У галузі інформації і телекомунікації:
- товариство з обмеженою відповідальністю «ВАРГО ІН», м. Чернігів, директор Несмирна Інна Василівна;
- фізична особа-підприємець Шульга Руслан Володимирович, м. Прилуки.
Переможцями у номінації «Кращий молодий підприємець» (віком до 30 років) визнані:
- фізична особа-підприємець Скрипко Олександр Вікторович, м. Городня;
- товариство з обмеженою відповідальністю «Українська оселя», м. Чернігів, директор Лавський Юрій Анатолійович;
Після церемонії нагородження учасників зустрічі привітали солісти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Прес-служба облдержадміністрації