back

Голова облдержадміністрації провів нараду з питань співпраці місцевих органів влади з прикордонними службами

03-02-2012 | 15:24

3 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань співпраці місцевих органів влади з прикордонними службами, участь у якій взяли керівники правоохоронних і судових органів області.

Під час наради начальник Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Токовий представив призначеного на посаду начальника Чернігівського прикордонного загону полковника Олександра Птицю.

Володимир Хоменко та Ігор Токовий також подякували за службу його попереднику, полковнику Віктору Бабюку, який наказом Голови Державної прикордонної служби України переведений на посаду першого заступника начальника регіонального управління-начальника штабу Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Вітаючи новопризначеного начальника Чернігівського прикордонного загону, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко побажав йому успіхів на новій посаді та висловив сподівання, що традиції співпраці між прикордонниками та обласною владою будуть продовжені.

Також керівник області наголосив на необхідності постійної координації дій між владою і службами, що забезпечують функціонування народногосподарського комплексу області та на необхідності їх безперебійної роботи в складних погодних умовах.
Прес-служба облдержадміністрації