back

Сьогодні інвестори своїми грошима голосують за наше європейське майбутнє – Президент

19-08-2016 | 08:10

У рамках робочого візиту до Львівської області Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії закладення капсули в місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж.

«Всі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ у країні і рішучими діями, в тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати», - сказав Петро Порошенко на будівельному майданчику.

Глава держави навів приклади успішного інвестування в Україну за останній час, зокрема нагадав про нещодавнє відкриття заводу японської компанії Fujikura. За словами Президента, цей приклад приходу іноземного інвестора не лише став успішним, а й слугував залученню нових інвестицій у нашу країну, зокрема й до Львівської області.

«Німецькі і французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами незалежність, якій за кілька днів виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків і за наше європейське майбутнє», - зауважив Президент.

Президент особливо подякував інвесторам за віру в Україну: «Те, що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє, означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну».

Заводи концерну Nexans розташовані у понад 30 країнах світу на 5 континентах. В Україні це вже третій завод, який буде збудовано у місті Броди Львівської області.

Підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2017 року і створить 2 тисячі робочих місць. Продукцією підприємства користуються всесвітньо відомі компанії, зокрема концерн BMW.

Прес-служба Президента України