back

Ярмарок єдиної родини - Спасівський ярмарок у Бахмачі

16-08-2016 | 08:35

13 серпня в Бахмачі відбувся Спасівський ярмарок, приурочений 25-ій річниці Незалежності України.

Спасівський ярмарок ювілейний, адже проходить вже вп'ятнадцяте. Та за словами голови райдержадміністрації Віктора Міщука, нинішній ярмарок – не просто торгівля й можливість людям придбати товари за цінами виробника, а духовне свято, до якого долучаються всі, хто цінує моральність, історію, культуру та звичаї рідного краю. Керівник району подякував всім бахмачанам за їхню невтомну працю та щедрість душі.

- Сьогоднішнє свято з гірким присмаком болю та щемом у серці, адже на сході нашої держави йде війна, і бійці захищають наш мир і спокій, цілісність рідної землі, віддають свої життя за наше з вами майбутнє – за європейське майбуття незалежної України. За військовослужбовців, які знаходяться в зоні бойових дій, переживаємо усі ми, але мужнім захисникам необхідна не тільки наша молитва, вони потребують нашої дієвої підтримки. Тож звертаюся до всіх небайдужих жителів району не залишатися осторонь та надати посильну допомогу, яку збирають волонтери. Давайте будемо більш активними, справжніми патріотами рідної землі, адже тільки разом ми – нездоланна сила! - зазначив Віктор Міщук.

Серед гостей ярмарки – перший заступник голови Чернігівської обласної держадміністрації Леонід Сахневич, голова Коропської райдержадміністрації Володимир Куніцин. Вони привітали бахмачан зі святом та побажали всіляких гараздів.

Окрасою велелюдного дійства стала виставка короваїв. Зокрема і з цьогорічного врожаю.

У програмі було досить багато цікавих виставок та конкурсів. Родзинкою заходу стало свято сала, яке провело ПСП «Пісківське».

Свої доробки на ярмарку представили майстри народного промислу, художніх виробів із бісеру, кондитери, приватні підприємці та організації. У парку проводились спортивні ігри, конкурси, розваги, виставки робіт дитячої та юнацької творчості.Свою творчість дарували народні та аматорські колективи району та гості – дитячий зразковий цирковий колектив «Юність» смт Макошине, який зірвав шквал оплесків та емоцій підтримки у глядачів.

Патріотичну концертну програму, пронизану любов’ю до України, подарував бахмачанам Військово-музичний Центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

Також протягом дня був організований збір гуманітарної допомоги та коштів для потреб мирного населення сходу України та українських військових, а громадська організація "Вогонь Відродження" представила виставку «З Україною в серці!».

За повідомленням Бахмацької РДА