back

Підготовка до зими – на контролі Чернігівської ОДА

10-08-2016 | 16:30

Сьогодні заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко разом з директором Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Юрієм Євтушенком інспектували котельні міста Чернігова та смт Седнів.

Сергій Сергієнко детально ознайомився зі станом підготовки об’єктів ПАТ «Облтеплокомуненерго» до нового опалювального сезону, поспілкувався з керівниками підприємства та пообіцяв їм всебічну підтримку з боку обласної державної адміністрації у вирішенні нагальних проблем.

– Ми тримаємо стан підготовки до зими об’єктів житлово-комунального господарства області на щоденному контролі. Проблеми, звичайно, є, проте спільними зусиллями їх треба вирішувати. Аби наші люди взимку були з теплом та гарячою водою, – зазначив заступник голови ОДА.

Як повідомив Юрій Євтушенко, теплопостачальні підприємства області готуються до нового опалювального сезону в плановому режимі. На сьогодні вже проінспектовані котельні Городнянського, Ніжинського, Сновського, Срібнянського, Чернігівського районів та міста Ніжина. Подібні перевірки з виїздом на місця проводитимуться постійно. Наступними будуть проконтрольовані Менський та Корюківський райони.


Довідково:

Станом на 01.08.2016 на балансі ПАТ «Облтеплокомуненерго» перебуває 97 котелень, в яких встановлено 411 котлів з тепловим навантаженням 599,26 Гкал/год. Зокрема, у м. Чернігові – 38 котелень, з тепловим навантаженням 424,96 Гкал/год.

Також підприємство має 47 центральних і 7 індивідуальних теплових пунктів. У його користуванні знаходиться 224,3 кілометрів теплових мереж, у тому числі по м. Чернігову – 163,6 кілометрів.

Середньооблікова чисельність працівників за 2015 рік складає 1061 чоловік.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації