back

Обговорено стан проведення будівельних робіт на об’єктах в Новгород-Сіверському

09-08-2016 | 17:23

Питання щодо стану та перспектив проведення будівельних робіт на об’єктах в м.Новгород-Сіверський розглянуте під час виїзної наради Управління капітального будівництва ОДА минулого тижня.

В обговоренні взяли участь в.о. начальника Управління капітального будівництва Андрій Шуман, заступник начальника управління Наталія Ковальчук, керівництво Новгород-Сіверської РДА та міської ради.

Насамперед представники Управління обговорили з керівництвом району питання по об’єкту, який наразі проходить процедуру конкурсних торгів «Реконструкція кінотеатру «Літній» під спортивну залу по вул.Б.Майстренка,8 в м.Новгород-Сіверський».

Також потребували вирішення деякі питання по об’єктах, що реконструюватимуться за кошти Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища: «Ліквідація наслідків зсуву та ерозійних явищ території провулку Романа Волкова в м.Новгород-Сіверський» та «Відновлювальні та протизсувні роботи з реконструкцією перепадного колодязя зливової водовідводної каналізації по вул.Монастирська в м.Новгород-Сіверський».

Не залишилися поза увагою керівництва області об’єкти з будівництва мереж вуличного освітлення в декількох населених пунктах Новгород-Сіверського району та реконструкції дороги в місті.

Посадовцями проведено аналіз вже виконаних будівельних робіт, обговорені подальші об’єми робіт на зазначених об’єктах, та визначені завдання для вчасного їх завершення.

В свою чергу Управління забезпечить належний контроль за якістю ведення будівельних робіт на даних об’єктах.

Управління капітального будівництва ОДА