back

У Чернігові засідали «оонівці»

09-08-2016 | 09:27

Питання глобального потепління та інших екологічних проблем планети Генеральна Асамблея ООН обговорювала на засіданні у Чернігівському національному технологічному університеті.

Вчора в зазначеному виші пройшов перший день засідання платформи активної молоді Північно-Української Моделі ООН. У дипломатичній грі беруть участь старшокласники та студенти перших-других курсів вишів з багатьох куточків України та ще чотирьох країн.

Платформа планує стати партнером ООН за програмою "Стань чемпіоном Сталого Розвитку". Саме тому захід проводиться під темою «Збереження землі для нащадків», тобто за темою № 13 Цілей Сталого Розвитку ООН – «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та його наслідками».

Суть гри полягає в як найточнішій інтерпретації засідання Асамблеї. Робиться це з метою стимулювання молоді цікавитися суспільно-політичними процесами у країні та світі та усвідомлення важливості думки і справ усіх і кожного.

Варто зауважити, що ініціювали проведення заходу на Чернігівщині самі ж учасники, які брали участь у подібній грі в столиці. Вони ж шукали спонсорів. Як зазначив один з організаторів Назар Соломаха, пишатися є чим, адже таке масштабне дійство вдалося зорганізувати майже без значних фінансових вкидів.

Однак, ініціативу таки підтримали місцеві органи влади, регіональні та міжнародні інститути громадянського суспільства.

Привітати юних «дипломатів» прийшла директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту ОДА Ніна Лемеш. Вона висловила своє захоплення креативністю та серйозністю настроїв сучасної молоді, а також зачитала лист до учасників гри від Міністерства закордонних справ України.

У відкритті заходу участь також взяла заступник міського голови Ольга Хоніч.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації