back

У прокуратурі області проведено нараду за участі правоохоронців та голови ОДА

22-07-2016 | 22:00

Сьогодні, 22 липня, у прокуратурі Чернігівської області відбулася координаційна нарада з питань ефективності взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії злочинності. Для дискусії за «круглим» столом, на запрошення прокурора області В. Носенка, зібралися керівники правоохоронних органів Чернігівщини, а також апеляційного суду і обласної державної адміністрації.

Учасники наради представили статистичні та аналітичні дані про стан справ із протидії злочинності у сферах відповідальності очолюваних ними суб'єктів правоохоронної діяльності. У ході обміну інформацією та колективного обговорення актуальної проблематики правоохоронці скоригували вже діючі, а також визначили нові механізми співпраці як для подолання окремих негативних тенденцій у структурі та динаміці злочинності, так і для комплексного поліпшення криміногенної ситуації в регіоні, підвищення ефективності захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.

Участь у роботі наради, зокрема, взяли заступник прокурора області Д. Сірик, виконуючий обов’язки начальника ГУ Національної поліції в Чернігівській області Е. Альохін, начальник УСБ в області О. Довженко, перший заступник начальника ГУ ДФС в Чернігівській області В. Нечай, виконувач обов’язків начальника Чернігівської митниці ДФС В. Супруненко, начальник Чернігівського прикордонного загону С. Тиркалов, начальники окремих підрозділів Нацполіції України в Чернігівській області: з протидії наркозлочинності С. Грукач, з протидії кіберзлочинам – В. Філіпович, з протидії злочинам в економічній сфері В. Духно. Також активно долучилися до обговорень заступник голови Апеляційного суду Чернігівської області О. Сердюк та голова Чернігівської облдержадміністрації В. Куліч.

Керівник виконавчої влади області – голова ОДА В. Куліч, – крім іншого, звернув увагу правоохоронців на необхідність якісних змін комунікації між правоохоронними органами і жителями області, а також підвищення пріоритетності роботи у сфері протидії корупції, злочинам проти життя і здоров’я людини, її власності.

Голова ОДА висловив переконання в тому, що ефективна взаємодія органів правопорядку в роботі за цими напрямками здатна відчутно підвищити комфорт життя і поліпшити соціальний клімат.

Постанова координаційної наради спрямована для виконання відповідним правоохоронним органам. Загальний контроль за виконанням визначених нею заходів забезпечуватиметься прокуратурою області.


Прес-служба облдержадміністрації