back

Відбулося засідання робочої групи з технічної модернізації економіки і інфраструктури

13-02-2012 | 17:38

13 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання робочої групи з технічної модернізації економіки і інфраструктури Регіонального комітету з економічних реформ.

Під час засідання начальник головного управління житлово-комунального господарства ОДА Віктор Геращенко поінформував присутніх про виконання Програми реформування житлово-комунального господарства області на 2011-2015 роки.

За його словами, протягом 2011 року в розвитку житлово-комунального господарства області намітилися позитивні зміни, зокрема, рівень сплати населення за комунальні послуги збільшився до 100,1%, в той час як кількість збиткових підприємств зменшилась з 36 до 33 у порівнянні з минули роком. У 2011 році значно зменшилась і сума збитків ( 2011 рік - 25 мільйонів гривень, 2010 рік - 81 мільйон гривень).

Варто зазначити, що теплопостачальним підприємствам області державою відшкодовано різницю в тарифах у сумі 72,7 мільйонів гривень.

Важливим фактором в розвитку ЖКГ є створення об'єднання співмешканців багатоквартирних будинків (ОСББ). В минулому році в області створено 220 таких об’єднань.

Як зазначив Віктор Геращенко, в минулому році в області активно велися роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій. На це у 2011 було використано коштів на загальну суму 520 тис. грн.

Протягом поточного року планується продовжувати в цьому напрямку, на що з обласного бюджету передбачається виділення 5 мільйонів гривень.

В ході засідання Віктор Геращенко ознайомив робочу групу з переліком проектів, які планується реалізовувати на теренах області. З них 22 - по програмі «Питна вода» на суму 41 мільйон гривень та 12 - з водовідведення, загальною сумою 23,7 мільйонів гривень. На всі проекти є розроблена кошторисна документація та висновки 2011 року.

За результатами засідання готується відповідне протокольне доручення.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації