back

Штату залізничної лікарні найближчим часом виплатять зарплату та запропонують нову роботу

13-07-2016 | 16:46

Про подальшу долю цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці» говорили сьогодні під час робочої наради в ОДА.

Представники обласної та міської влади, зокрема перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, переконують, що на чиєму б балансі не стояв би заклад, людей точно не кинуть напризволяще.

Уже напрацьовано механізм погашення заборгованості із заробітної плати, а працівники штату, за бажанням, будуть працевлаштовані в інші медичні установи області.

Нагадуємо, що 30 червня на засіданні сесії депутатами скасовано рішення Чернігівської міської ради від 25 лютого 2016 року про прийняття «Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці» як цілісного об’єкта в комунальну власність міста. У лютому це рішення приймалось на виконання рішень судів, які вже після того були скасовані Постановою Верховного Суду України.

«Ініціювання передачі об’єкта права державної власності недостатньо для виникнення в органу місцевого самоврядування обов’язку прийняти об’єкт у комунальну власність без згоди цього органу, наданої шляхом прийняття рішення», — говориться Постанові найвищого судового органу у системі судів загальної юрисдикції України.

Також розглядалася можливість передачі будівель закладу в комунальну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області та розміщення у корпусах лікарні фахівців бюро судово-медичної експертизи.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА