back

Держкомтелерадіо пропонує обговорити проект Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ

12-07-2016 | 09:54

Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим засобам масової інформації місцевої сфери розповсюдження».

Порядок визначає механізм надання різних форм державної підтримки — встановлення для редакцій пільгових умов оренди приміщень, що перебувають у державній або комунальній власності, адресну фінансову підтримку; надання редакціям пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Державна підтримка надаватиметься виключно за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення і тематичної спрямованості.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми буде Держкомтелерадіо, який здійснюватиме розподіл бюджетних коштів між регіональними органами з інформаційної політики пропорційно чисельності друкованих засобів масової інформації.

У проекті Порядку зазначено, що адресна фінансова підтримка надаватиметься винятково на закупівлю поліграфічних послуг та паперу, призначеного для друку засобу масової інформації.

З проектом постанови можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо.

Прес-служба Держкомтелерадіо України