back

Відбулися урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни

22-02-2012 | 14:04

22 лютого в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. В урочистостях взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, ветерани, військовослужбовці та працівники всіх служб України, які причетні до виконання святої місії — захищати свою Вітчизну.

У своєму вітальному слові Володимир Хоменко відмітив, що 23 лютого український народ вшановує оборонців рідної землі всіх часів. Саме тому це свято для нас є символом нерозривного зв’язку поколінь і спадкоємності військових традицій, виявом поваги як до нинішніх захисників Вітчизни, так і всіх відважних ратників, які впродовж тисячоліть здобували немеркнучу славу нашому воїнству.

«Звитяжні подвиги захисників Вітчизни – це ті величні сторінки багатовікової історії, які глибоко закарбовані в пам’яті нашого народу. Це справжня школа патріотизму, насамперед, у вихованні молодих людей, що обирають своєю професією військову справу, щоб служити збереженню миру – як у своїй країні, так і поза її межами», - зазначив керівник області.

Очільник області виразив гордість за те, що на території Чернігівщини дислокуються військові частини, які пройшли славетний бойовий шлях. Отримані за героїзм, проявлений у роки Великої Вітчизняної війни, бойові нагороди і сьогодні почесно сяють на прапорах військових формувань :

– 169-го Навчального центру Сухопутних військ;

– 1-ї окремої танкової бригади;

– 30-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку;

– 105-го прикордонного загону;

– 8-го Навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури;

– Спеціального авіаційного загону Міністерства з надзвичайних ситуацій, що базується в місті Ніжині.

«І в наші мирні дні, зберігаючи вдячну пам’ять про своїх захисників, ми докладаємо всіх зусиль, щоб на рідній землі зростали щедрі врожаї, зміцнювалась економіка регіону, люди жили заможно і щасливо. Сьогодні Чернігівщина успішно працює і розвивається. Мені приємно повідомити, що згідно з Оцінкою результатів діяльності регіональних органів влади у 2011 році за усіма напрямами Чернігівщина зайняла десяте місце по Україні», - підкреслив Володимир Хоменко та наголосив, що в досягненні таких результатів вагома частка всіх, хто, забезпечуючи захист спокою і стабільності в нашому суспільстві, створює умови для ефективної роботи задля поліпшення добробуту наших людей.

Від щирого серця голова облдержадміністрації Володимир Хоменко привітав усіх, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, побажав міцного здоров'я, благополуччя в родинах, успіхів у відповідальній справі захисту рідної землі, миру і злагоди в Україні та з нагоди свята вручив державні нагороди та відзнаки обласної державної адміністрації.

Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт.
Управління у справах преси та інформації оболдержадміністрації