back

Питання забезпечення безпеки руху на дорогах області розглянули на нараді

22-02-2012 | 11:25

22 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів робочу нараду щодо забезпечення безпеки руху на дорогах області. У нараді взяли участь керівники управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА, головного управління МНС, ІДАІ УМВС України в області, Служби автомобільних доріг, Чернігівського облавтодору та голова Козелецької районної державної адміністрації.

Насамперед учасники наради розглянули та обговорили надзвичайну подію, що сталася в Козелецькому районі за участю 16 транспортних засобів. Основною причиною цього ДТП були складні погодні умови: ожеледиця та густий туман.

Під час наради Станіслав Прокопенко наголосив на необхідності оперативного реагування всіх відповідних служб, які забезпечують безпечний рух на дорогах області. Також він звернув увагу присутніх на посилення контролю за ділянками доріг, де можуть виникати несприятливі погодні умови.

Для попередження виникнення подібних ситуацій на автошляхах області пропонувалося зокрема, забезпечити патрулювання працівниками ІДАІ особливо небезпечних ділянок доріг М-01, М-02, встановити відповідні попереджувальні знаки тощо.

Керівник облавтодору Сергій Значко запевнив, що протягом тижня на трасах М-01 і М-02 сніг на розділових смугах буде прибрано.

Учасники наради відмічали, що на сьогодні не менш важливим є безпечний рух і на дорогах обласного та районного значення.

Підсумовуючи результати наради, Станіслав Прокопенко дав доручення відповідним службам області, структурним підрозділам ОДА проаналізувати ситуацію щодо забезпечення пісочно-соляною сумішшю, паливно-мастильними матеріалами та посилити контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху.

За результатами наради готується відповідне протокольне доручення.


Управління у справах преси та інформації оболдержадміністрації