back

Святковий вечір-концерт «Подих весни»

06-03-2012 | 16:30

З нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання та святковий вечір-концерт «Подих весни».

З вітальним словом до присутніх у залі жінок звернувся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

«Видається символічним, що святкуємо цей день саме на початку весни. Адже образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини.

З давніх часів жінки України відігравали важливу роль у розвитку української культури та збереженні національних традицій, становленні державності. Наша Чернігівська земля також славиться розумними, працьовитими, енергійними жінками – від історичних постатей Ярославни, Ганни Барвінок, Софії Русової – до наших сучасниць, які своїм трудом і талантом творять добробут рідного краю. Напевно, немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка», - наголосив Володимир Хоменко.

На Чернігівщині жінки беруть активну участь у різних сферах суспільного життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток регіону.

За оцінкою результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України. Поза сумнівом, в цих здобутках значна частка наполегливої праці, професіоналізму, відповідальності жіноцтва Чернігівщини. Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення. В області проживає близько 600 тисяч жінок, що становить майже 55 % від усього населення регіону.

Вони беруть активну участь у процесах державотворення, розвитку науки і культури, займають активну громадську позицію. Значна кількість жінок працює в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Самовіддана праця, активна громадська діяльність жінок Чернігівщини гідно відзначені державою.

«Ми шанобливо схиляємо голови перед жінками, які носять високе звання Матері. Тільки у 2011 році 500 жінок області отримали почесне звання України – „Мати-героїня”.

Окремо хочу висловити слова подяки жінкам–ветеранам війни та праці, на долю яких випало тяжке випробування – вистояти і перемогти в роки Великої Вітчизняної війни та післявоєнної розбудови.

У наш час багато добрих справ, визначних досягнень, перемог мають жіноче обличчя. Особливо теплі слова хочеться адресувати чернігівським спортсменкам, які гідно представляють наш край на спортивних світових аренах. Одна з яскравих ознак сучасності – жінка-лідер, жінка-керівник. Ці жінки в непростому сьогоденні успішно будують економічну політику ряду підприємств, організовуючи діяльність своїх трудових колективів.

Сподіваємось на активну підтримку з боку жіночої громадськості дій місцевих органів влади, спрямованих на реалізацію в області системних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем», - відзначив Володимир Хоменко.

Він також побажав усім жінкам Чернігово-Сіверського краю міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, сповнених добром і любов’ю, новими здобутками на благо рідної Чернігівщини.Вітання Президента України Віктора Януковича зі святом 8 Березня
Прес-служба облдержадміністрації