back

В онкодиспансері реконструюють фасади ряду відділень

01-07-2016 | 10:17

Фасад поліклінічного відділення онкодиспансеру відремонтують й утеплять, а в радіологічному відділенні повністю замінять дах у межах загальної реконструкції будівлі. Адже поліклініка і радіологічна служба розташовані у старих корпусах, які давно потребують ремонту. Про це сповістив Валерій Зуб, головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Наразі вже розроблена проектна документація щодо проведення відновлювальних робіт на цих об’єктах. Проектні кошториси складають відповідно 114 і 64 тисячі гривень. Будівництво стартує в липні, після проведення тендерних процедур щодо визначення будівельної компанії-підрядника.

­ Ми звернулися з проблемою до адміністрації області та депутатського корпусу – і нам пішли назустріч. Гроші виділені Державним фондом регіонального розвитку та обласним бюджетом. Проектом передбачене добудовування приміщень, зокрема для лінійного прискорювача, –  зазначив головний лікар.

У планах – внутрішні ремонтні роботи цих будівель, які будуть виконані власним коштом онкодиспансеру. Для цього будуть залучені благодійні внески громадян та спонсорська допомога.