back

Біди чужої не буває

24-06-2016 | 10:52

Саме ця істина спонукає благодійників Великої Британії та США уже близько двох десятків років допомагати людям із інвалідністю Чернігівщини. Левову частку коштів вони вкладають зокрема у Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

Варто зауважити, що віднедавна гуманітарна допомога надходить і для вимушених переселенців.

Сьогодні засновники цих іноземних благодійних фондів поспілкувалися про подальшу співпрацю з головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем.

Я не втомлюся вам дякувати за те, що сенс свого життя вбачаєте саме у допомозі іншим. Україна – молода держава, що наразі переживає не кращі часи. Втім, я впевнений, що з такою підтримкою ми скоріше зможемо розправити крила. На жаль, через ситуацію на сході країни, постраждало чимало людей. Боляче говорити про те, що Чернігівщина втратила півтори сотні своїх синів. Їх родини зараз, як ніколи, потребують підтримки,і моральної, і фінансової. Тож за можливості я просив би вас допомогти організувати якісний відпочинок для діточок, що за волею долі осиротіли, – зазначив голова ОДА.

Також він додав, що обласна влада робитиме все можливе, щоб вразливі категорії населення регіону були більш захищеними та впевненими у майбутньому.

У свою чергу почесні гості наголосили, що незалежно від політичної чи суспільної ситуації у країні та області, і надалі надаватимуть посильну допомогу.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації