back

Спорт для всіх – і для дітей, і для держслужбовців. У Чернігові відбувся «Олімпійський день»

18-06-2016 | 19:57

Сьогодні в Чернігові відбулися Всеукраїнський «Олімпійський день» і ХVІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування. Відкривав заходи на центральному стадіоні області голова Чернігівської ОДА і за сумісництвом очільник обласного осередку Національного олімпійського комітету Валерій Куліч.

Заходи відкриття «Олімпійського дня» і спартакіади серед держслужбовців склали цілісний комплекс: пліч-о-пліч діти-вихованці спортивних шкіл і статечні працівники виконавчої та представницької влади області крокували спортивним парадом, робили «олімпійську розминку» та бігли символічну «олімпійську дистанцію». Після цих етапів та показових виступів вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл заходи «Олімпійського дня на шляху до Ріо», присвяченого найголовнішій світовій події року – Іграм XXXI олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро – розвивалися окремо від змагань держслужбовців, які тривали протягом усього дня у декількох локаціях у залежності від виду спорту.

Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців – 24 – вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді.

Звертаючись до учасників спортивного вікенду – «Олімпійського дня» і Спартакіади – голова ОДА Валерій Куліч привітав усіх із яскравим спортивним дійством, побажав успіху його учасникам та висловив підтримку землякам, які представлятимуть Україну на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Почесними гостями заходів також стали Микола Петренко – голова обласної організації профспілки працівників державних установ, за часткової фінансової підтримки якої проводились змагання Спартакіади, начальник управління головної державної служби в Чернігівській області Валентин Дубок, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, начальник управління з питань молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля та голова Ради ветеранів спорту області, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Пиріжок.

Про результати змагань ХVІ літньої обласної спартакіади серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврл6ядування можна буде дізнатися згодом із офіційної сторінки Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.Прес-служба облдержадміністрації