back

Футбольним вболівальникам пропонують прямі трансляції «Євро-2016» у самому центрі Чернігова

13-06-2016 | 17:56

Чернігівські футбольні вболівальники відтепер мають комфортне місце, де можна переглянути матчі «Євро-2016» та спільно повболівати за українську збірну. Починаючи з неділі, 12 червня, протягом усього європейського турніру у Блакитному залі колишнього кінотеатру ім. Щорса у прямій трансляції демонструватимуть футбольні поєдинки. Про це повідомили під час прес-брифінгу, який пройшов 13 червня у приміщенні цього закладу.

Як зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, перегляд матчів «Євро-2016» – спроба створити в кінотеатрі свого роду клубний зал для спортивних вболівальників. Якщо все вдасться, то надалі тут транслюватимуть також змагання Олімпійських та Паралімпійських ігор. Тож чернігівці зможуть згуртовано вболівати за наших земляків, які представлятимуть Україну на наймасштабніших міжнародних спортивних форумах. У подальших планах також організація переглядів інших змагань як всеукраїнського, так і світового рівня. На такі трансляції, зокрема, запрошуватимуть вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл задля популяризації спорту серед дітей та молоді.

Така ідея ОДА співпадає з позицією Міністерства молоді та спорту України, яке вбачає у подібних заходах гарний привід для заохочення молоді займатися спортом.

На переконання голови Громадської ради при облдержадміністрації Вадима Антошина, одного з ініціаторів цього проекту, створення такої зони переглядів спортивних змагань додасть нових можливостей і для кінотеатру. Наразі облдержадміністрацією з урахуванням думки громадськості опрацьовується формат подальшої роботи закладу. Він має перетворитися для чернігівців та гостей міста на соціально-культурний центр.

Активно долучається до організації своєрідної фан-зони і обласна федерація футболу. Зокрема, ними заплановано для вболівальників проведення тематичних конкурсів. Також є думки щодо запрошення на зустрічі із фанами провідних футболістів області, а можливо, навіть Андрія Ярмоленка, чиє виховання як спортсмена відбувалося саме на чернігівських стадіонах. Такі плани озвучив перший заступник голови обласної федерації футболу Анатолій Свистун.

До речі, учора вже відбулася перша, тестова, трансляція матчу Україна – Німеччина. Організатори проекту переконані, що вболівальники зацікавляться таким форматом. Адже широкий екран дає ефект присутності на стадіоні. А «живий» перегляд створює у залі особливу атмосферу, яка пробуджує почуття єдності та патріотизму.

До того ж, такі перегляди для всіх бажаючих – безкоштовні. Головна умова – заборона на вживання спиртного та паління, а також обов'язкове забезпечення громадського порядку.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації