back

Відбувся захід для родин військових,присвячений Міжнародному Дню захисту дітей

06-06-2016 | 10:56

До Міжнародного Дня захисту дітей у Чернігові відбувся культурно-просвітницький захід для членів сімей військових, які отримали поранення у зоні проведення антитерористичної операції.

Протягом декількох годин родини захисників мали нагоду забути про всі негаразди, пов’язані зі словом «війна» та поринути у світ сміху, безтурботності та розваг.

Отже, що ж за пригоди чекали на родини військовослужбовців? У програмі були квести, змагання між родинами, вікторина «Що я знаю про Україну», показ захоплюючого відео, уроки доброти, цікаві лекції з громадянської активності, уроки-практикуми з надання першої медичної допомоги, управління стресом, правил поведінки на випадок початку бойових дій. Як діти, так і їх батьки мали нагоду не тільки послухати важливу інформацію, але і спробувати використати набуті знання на практиці. Крім цього на учасників чекав пікнік, призи та багато цікавого.

За словами організаторів ГО «Ініціатива «Активні громадяни», даний захід мав декілька цілей. Це не тільки святкування Міжнародного Дня захисту дітей, відпочинок родин військових, знайомство, згуртованість як дорослих, так і дітей, але й культурне та патріотичне просвітництво. Як зазначила Юлія Ніколаєнко, один із волонтерів, відгуки родин були дуже хороші, сім’ї залишали захід задоволеними і щасливими. Декілька родин виявили бажання приєднатися до діяльності організації в якості волонтерів.

Керівник організації Наталія Воскресенська підкреслила, що дітей треба відривати від комп’ютерів, проводити з ними час, будувати довірливі стосунки.

Організатори свята стала громадська організація «Ініціатива «Активні громадяни» за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації